Ranking najlepszych preparatów na worki pod oczami

Ranking najlepszych preparatów na worki pod oczami

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Revitol Eye Cream – krem pod oczy, który działa!

	Revitol Eye Cream

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna. Znacznie delikatniejsza od skóry pokrywającej resztę twarzy i całego ciała. Nie ma w niej tylu włókien kolagenowych i elastynowych, jest cieńsza i bardziej podatna na uszkodzenia. Najszybciej poddaje się objawom starzenia i wszystkim tym czynnikom, których oddziaływanie przyczynia się do powolnej i nieubłaganie postępującej degradacji tkanek ludzkiego organizmu. Jak łatwo sobie wyobrazić skóra ta wymaga szczególnej pielęgnacji. Na tym polu idealnie sprawdza się Revitol Eye Cream. Krem, który jako jeden z nielicznych jest w stanie niemal w stu procentach sprostać stojącym przed nim zadaniom.

Składniki Revitol Eye Cream

Krem powstał na bazie mieszaniny najrozmaitszych substancji aktywnych, ale najważniejszymi składnikami decydującymi o jego skuteczności są niacynamid, biabolol, chryzyna oraz n-hydroksyukcynimid. Niacynamid usuwa tworzące się na skórze przebarwienia i zapobiega w ich powstawaniu. To znany i stosowany w kosmetyce kompleks witaminy B3. Oprócz oddziaływania na przebarwienia składnik ten odpowiada za poprawę płaszcza lipidowego delikatnej skóry wokół oczu, która (jak zapewne wiecie) nie jest tak natłuszczana przez gruczoły łojowe jak skóra pokrywająca pozostałe części twarzy. Bisabolol to wyciąg pozyskiwany z rumianku. Jego zadaniem jest przyniesienie skórze ukojenia, złagodzenie podrażnień oraz zmniejszenie obrzęków pojawiających się wokół oczu. Chryzyna pozyskiwana z roślin jest flawonem, który zmniejsza a nawet usuwa przebarwienia powstające pod wpływem hemoglobiny. Podobnie działa N-hydroksycukcynimid, który hamuje większość tych procesów, które przyczyniają się do powstawania przebarwień.

Działanie kremu

W poprzednim akapicie położyliśmy szczególny nacisk na możliwości Revitol Eye Cream w zakresie usuwania i redukcji przebarwień pojawiających się na delikatnej skórze wokół oczu, ale to nie jedyne pole działania kremu. Revitol Eye Cream odbudowuje i poprawia barierę lipidową chroniącą skórę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, nawilża ją i chroni przed utratą wilgoci. Dodatkowo wyraźnie redukuje obrzęki i zaczerwienienia, które najczęściej są skutkiem przemęczenia bądź też nieprawidłowej higieny okolic oczu i samych oczu.

Dla kogo?

Ze względu na brak składników fitohormonalnych Revitol Eye Cream idealnie nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jest niezastąpiony w codziennej pielęgnacji, wyraźnie opóźnia procesy starzenia, a już istniejące przebarwienia, zmarszczki i podrażnienia redukuje bardzo szybko z uwagi na doskonałą wchłanialność. O tym, jak Revitol Eye Cream sprawdza się w praktyce przeczytacie na stronie głównej serwisu.

Zobacz ranking najlepszych preparatów na worki pod oczami