Ranking najlepszych preparatów na worki pod oczami

Ranking najlepszych preparatów na worki pod oczami

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Viterol.A – skład i działanie

Viterol.A

Viterol.A jest produktem amerykańskiej firmy DSLaboratories znanej z innowacyjnego podejścia do tworzenia kosmetyków przeznaczonych do najrozmaitszych zadań. Wszystkie produkty tej firmy wyróżniają się budową – tworzone są w technologii nanosomowej umożliwiającej przenikanie aktywnych składników bardzo głęboko w skórę. Takie działanie wyraźnie podnosi ich skuteczność, ale do rzeczy: jakich efektów możemy spodziewać się stosując Viterol.A?

Viterol.A – żel pod oczy

Viterol.A jest żelem pod oczy (i do kącików ust) stworzonym z myślą o osobach, które chcą powstrzymać procesy starzenia, spłycić istniejące zmarszczki, zredukować worki i cienie pod oczami, zapobiec opuchliźnie powiek. Oprócz substancji głęboko nawilżających Viterol.A zawiera cenne wyciągi z roślin takich jak aloes, gorzka pomarańcza, lawenda czy ogórek. Całość działa na skórę wygładzająco, rozjaśniająco, ujędrniająco. Składniki żelu przyczyniają się do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny oraz do regeneracji (produkcji nowych komórek). Efekty widoczne są niemal natychmiastowo w postaci wygładzenia już istniejących zmarszczek i ustąpienia niepożądanych zjawisk typu obrzęki powiek lub cienie pod oczami. Jak to możliwe?

Nanosomy w natarciu

Technologia nanosomowa jest stosunkowo nowym „wynalazkiem”, a producenci kosmetyków zdając sobie sprawę z jej zalet sięgają po nią coraz częściej. DSLaboratories jest na tym polu niekwestionowanym liderem. Faktem jest, że specjalna technologia produkcji zwiększa cenę produktu końcowego, ale ta inwestycja się opłaci z jednego prostego powodu. Mianowicie nanosomy są tak małymi cząsteczkami, że bez problemu przenikają przez błony komórkowe. Są dwustukrotnie mniejsze od ludzkich komórek, przez co żadne bariery fizjologiczne nie stają im na przeszkodzie, a to z kolei sprawia, że substancje aktywne (nawilżające, przeciwzmarszczkowe, łagodzące etc.) mogą lepiej i pełniej oddziaływać na nasze tkanki, odżywiać je, nawilżać, chronić i pobudzać ich regenerację.

Informacje odnośnie tego jak w praktyce sprawdza się Viterol.A prezentujemy na stronie głównej serwisu.

Zobacz ranking najlepszych preparatów na worki pod oczami